Kaip apsipirkti?

  •  

  • Iš svetainės viršuje esančių kategorijų, pasirinkite Jus dominančią prekių kategoriją, o jeigu yra nurodyta – gamintoją.

Jeigu produktas Jums jau yra žinomas – galite iš karto spausti „Į krepšelį“ ir prekė bus patalpinta Jūsų virtualiame prekių krepšelyje. Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie produktą – spauskite produkto aprašymą, antraštę arba nuorodą „plačiau“.

Produkto puslapyje taip pat galite susipažinti su detalia produkto sudėtimi, kilme, vartojimo instrukcija ar kita informacija. Norėdami įsigyti prekę, pasirinkite pageidaujamą dydį ir kiekį

Spauskite „Į krepšelį“ - prekė bus patalpinta Jūsų virtualiame prekių krepšelyje.

Norėdami vykdyti pirkimą, virtualiame prekių krepšelyje spauskite „Pirkti“. Naujai atsidariusiame lange peržiūrėkite ar pasirinkote tinkamą prekės svorį ir kiekį, toliau vykdykite keturis žingsnius:

1. Prisijunkite arba užsiregistruokite. Jeigu jau esate užsiregistravęs – įveskite el. pašto adresą ir slaptažodį, spauskite „Prisijungti“.

Jeigu esate neregistruotas lankytojas, užpildykite visus raudona žvaigždute pažymėtus laukus


ir spauskite „Saugoti duomenis ir tęsti užsakymą“ 

2. Pasirinkite pristatymo būdą. Jeigu užsakymo suma yra didesnė nei 120 LTL – prekes visoje Lietuvoje, išskyrus Neringą, pristatysime nemokamai.


3. Taip pat, susipažinkite su paslaugos sąlygomis ir teikimo taisyklėmis. Susipažinę, pažymėkite varnele

4. Kitame žingsnyje pasirinkite atsiskaitymo už prekes būdą. Šiuo metu Pupsis.lt už prekes galima apmokėti dviem būdais:
a) Atsiskaitant grynaisiais pinigais, prekių pristatymo metu.
b) Banko pavedimu.

Pasirinkite apmokėjimo už prekes būdą ir jį paspauskite.
Atsidariusiame naujame lange Jums bus išvesta užsakymo suvestinė. Norėdami baigti užsakymo procesą, spauskite „Patvirtinu užsakymą“. 

Jeigu pasirinkote „Mokėti banko pavedimu“ apmokėjimo būdą, kitame žingsnyje Jums bus išvestos mūsų įmonės duomenys, su kuriais galėsite atlikti pavedimą.

Viskas! Jūs sėkmingai apsipirkote Pupsis.lt.
Siekdami užtikrinti aptarnavimo kokybę, po kiekvieno Jūsų apsipirkimo, susieksime su Jumis telefonu.

Linkėjimai
Pupsis.lt